Nikdy neříkej nikdy

6. července 2015 v 14:03 | Vera A.C. |  všehopsaníTT
Nikdy neskač do jedné řeky dvakrát. Nikdy nevěř tomu, kdo Ti ublížil. Už nikdy, nikdy víc. Nikdy nedávej šanci tomu, kdo Tě shodil. Nikdy neříkej nikdy.. Nějak se mi to slovo váže k lidem, kteří mi ublížili. K těm, co slíbili, že to nikdy neudělají. Těm, co dali slovo, že mě nikdy neopustí. Do jednoho zklamali. Všichni. Nikdy nevěř slovu navždy a nikdy neříkej nikdy. Nikdy nikomu nevěř.Zajímavé je, že člověk to vždy poruší. Milionkrát padne na hubu než se poučí (a to není jen výsadou holek - kluci to jen tak nedávaj najevo). Moje první ''nikdy'', co si pamatuju (teda když opomenu zákazy z dětství) bylo nikdy se nezamiluj. Už jen proto, že jsem viděla, jak to každé ženské kolem mě přidělává starosti. Držela jsem se.. Do šestnácti. Pak to všechno buchlo. Úplně zničehonic. Splašené hormony. První láska. Bolest. Konec. Výčitky, že jsem svoje ''nikdy'' nedodržela. Druhé nikdy bylo nechoď do stejné řeky dvakrát, zkus to 4x nebo 5x jen tak .. pro jistotu.. Další nikdy bylo milionkrát porušeno. A co teprve nikdy nezačínej kouřit - jenom se opij a omylem si z hecu vypěstuj závislost. Ale jsem na sebe pyšná, že tenhle zkrat jsem též opravila a je ze mě zase ta poctivá nekuřačka :) . Mohla by být spousta ''nikdy'', která bych tu vypisovala, ale k čemu to. Ve valné většině, jsem se poučila a na jeden případ (zatím poslední porušení) jsem dokonce pyšná. Řekla jsem si, že už nikdy víc nebudu milovat, už nikdy víc nechci žádného chlapa ani vidět a že už nikdy nechci být šťastná, protože vím, jak ztráta štěstí bolí - zaobaleně řečeno už nikdy nechci vztah. A helemese ono se to taky zvrtlo. Ale díkybohu (musím zaklepat) jsem potkala dokonalého muže a jsem s ním nejšťastnější.


Některá nikdy jsou zlá jiná jsou zbytečná. Z 90% jsou však porušitelná. Nikdy nebudu utrácet za blbosti. Nikdy nepůjdu k oltáři. Nikdy bych nezklamala. Nikdy, nikdy, nikdy.. Vždy se to nikdy změní v někdy, v možná, v navždy. Ale tomu se musí nechat volný průběh :) ...
 


Komentáře

1 AReksexpok AReksexpok | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 2:41 | Reagovat

Four to five servings of this juice have to be consumed every week to get the desired result.  Once you discover the best natural treatments, you are able to yet again have full control of your sexual pleasures.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.