Hola Launcher

13. července 2015 v 19:24 | Vera A.C. |  recenze


Tak dnes jsem tu s úplně první recenzí vůbec. Jakožto většina obyvatel ČR i já jsem propadla kouzlu některým zlepšovacím aplikacím pro smartphony. Můj poslední objev byl Hola launcher. Jelikož jsem hrdou majitelkou svojeho věčně zahrabaného prý starého miláčka Samsunga Ace, který je snad nejzasekanější ze všech samsungů vůbec, tak mi tento launcher velmi pomohl. Nejdřív takhle pro neznalce - launcher je to, co dává telefon do pohybu, já sama to chápu jako celý mechanický systém, ale nechci se v tom nějak piplat nebo řeknu nějakou trdlovinu a experti mě ubijou USB kabely.

Zkrátka jsem na tuhle bezplatnou aplikaci narazila v reklamě na Obchod GooglePlay, kde měla skvělé ohodnocení, tak jsem si řekla, že horší než to stávající nastavení to být nemůže. K mému údivu se aplikace dokonale poprala s mým zanedbaným mobilem a co víc, díky Hola Boosteru se neuvěřitelně zlepšil celkový výkon telefonu. Jsem teď šťastná, že se mi nesekají žádné aplikace, nemusím čekat dvě hodiny než mi načte prohlížeč a všechno je krásně přehledné.

Velké plus si u mě získaly i widgety a možnosti launcheru. Můžete si vybrat hned z několika pestrých témat, která jsou úžasně zpracovaná a dodávají vašemu nastavení telefonu velmi kreativní a originální vzhled. Prostě jsem si ho zamilovala. Není co vytknout. Co slíbili, to splnili. Opravdu palec hore. Doporučuji.

PS: Je možné jej nainstalovat i na tablet.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.