KRESBA|| Violent freak

14. června 2015 v 13:35 | A.C. |  DIY, kreslení a jiná kreativita
Včera večer jsem si hrála s mapedkama (nejlepší pastelky ever! Smějící se) a vzniklo z toho totoč. Původně jsem chtěla malovat šťastnou holku, ale nějak mě chytla depka (depkouš Veva) a nakreslila jsem tohle násilnický prase. Předem se omlouvám, prostě se hodil krátkej příběh. Že je to drastický a hnusný? Jo je, ale je to problematika světa, ve kterém žijem. (pardon za kvalitu, nemám scanner..)
***
Ačkoliv křičela, nikdo ji neslyšel. Bránila se, ale bylo jí to k ničemu. Odtáhl ji do opuštěné stodoly a položil na připravené lehátko, svázal ji ruce a nohy a sledoval, jak je vyděšená. Všude kolem nich bylo staré nářadí a pach hniloby. Líbil se mu její křik smíšený s pláčem, když se jí dotýkal. Vzrušovala ho divoká oběť, která se mu za žádnou cenu

nechtěla oddat. Zneuctil ji. Vzrušen jí páral břicho. Ten pocit, když už pomalu nevydávala vyčerpáním a bolestí jediný zvuk, to jak jí krev stékala k jejich genitáliím ho naplnilo. Dílo bylo dokonáno, ale ona stále bojovala. Její tělo se třepalo v bolestech. Odvázal jí. Chtěl si vychutnat její smrt, ale ona stále neumírala. I po hodině se na místě svíjela a tichým hláskem prosila o smilování. Jeho vyšinutá duše však toužila po jediném. Vzal do ruky starou sekeru a zaživa ji rozsekal na kusy. Je to bezcitná nelidská zrůda vrhající se na bezbranné dívky. Serve jim šaty, zohyzdí je a nakonec je roztrhá na kusy a rozhází v lesích co by svačinu pro divou zvěř. Skončil život nevinné dívky, ale ona už je jinde. Už necítí tu bolest, ten strach. Už je klidná. Její tělesná schránka ji opustila, ale její duch žije dál v srdcích těch, kteří ji milovali. A prašivý vrah? Ukrývá se v těch nejhlubších lesích a plánuje si, kdo bude jeho příští oběť.
***
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.