Demi Lovato trochu jinak

11. června 2015 v 1:07 | A.C. |  hudba
Demetria Devonne Lovato z Albuquerque v Novém Mexiku, dvaadvacetiletá textařka, herečka, zpěvačka, kytaristka a pianistka. Moje imaginární kamarádka a veliká inspirace. Žena, která si prošla podobnýma životníma zkušenostma jako já. Když všichni odešli. Ona tu byla. Dávala mi sílu. Ať už to bylo Don't forget, které jsem si vykřičela do polštáře, For a love of a daughter, s kterou jsem probrečela nespočet nocí a nebo Together (ft. Jason Derulo), která mi dodávala víru v tenhle smutnej černobílej svět. Ona je anilinkama, který ho dělají barevným. (více pod perexem)


Jak šel čas, já rostla a vše se měnilo, ona to věděla, každá píseň, kterou jsem poslouchala dokonale vyjadřovala, co jsem cítila. Vystihovala situace, v kterých jsem se nacházela. O Skyscraperu ani nemluvě. Catch me. In Real life. Everytime you lie. Fix a heart. A do toho se mě nechtělo pustit poblouznění z člověka, který mi ubližoval - dokonale sedělo k Remember december a nebo I hate you, Don't leave me. Na pokraji sil jsem se dopovala Gift of a friend. This is me a Can't back down. A přišla vlna sebevědomí a osobního převratu, který mi udělal v hlavě jasno. Really don't care. A v poslední době? Nejvíc Nightingale a Warrior. I když dnes vítězí na plné čáře Two pieces.

Jak už jsem řekla, ona je mou inspirací, je mojí záchranou, když se topím a ačkoliv je to pro mnohý ta holka s nálepkou Disney stars, já si jí vždy budu vážit, jakožto jednu z nejlepších. Inspirativní mladice s úžasným hlasem, dokonalou visáží a milou povahou. Demi je anděl bez křídel. Je mým dopingem a nadějí. Neznám jinou zpěvačku, u které bych vnímala tak velké promítnutí citů do svých skladeb, jak to dělá ona. Je prostě jedinečná. Je talentovaná. Je svá. Je okouzlující. Je to vždy usměvavá a skvělá Demi.


Abych nezapomněla - moje srdcovka je písnička Let it Go z Frozen.Best performances (2008-2015)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.