Ahoj

1. června 2015 v 1:29 | Vera |  deník

Ahoj
Jmenuji se Vera, ale na stránkách tohoto blogu se budou objevovat spíše výtvory mé odvrácené strany Amelie Craint (A.C.). Je mi 19 a úspěšně přežívám v tomhle depresivním světě. Celý den jsem vymejšlela, co dělat a teď, když jsem tu, tak nevím, co psát. Ono po asi třech hodinách strávených nad layoutem blogu (nesmějte se mi, já jsem se grafiky tak rok netkla PřekvapenýSmějící se) není zrovna dvakrát lehký přemýšlet.. Cítím se jak Zombie Snowhite ze záhlaví, žeru si svůj vlastní mozek.
A teď mi ještě milej přepl telku a tam Van Helsing..


Popravdě na začátku jsem se chtěla představit. Mohla bych říct, že jsem hodná, tichá, milá, upřímná.. ale to mi nikdo nesní Nevinný.. Já ani nevím.. Kdybych se měla popsat jedním slovem, bude to Verunek ( Univerzální střevo ).. Jsem střelená, naivní, důvěřivá, láskyplná, tolerantní (někdy až moc) .. Zbožňuju fráninu, dobré jídlo, mazlení, čokoládu, sladkosti, Bebe Brumíka (protože on je víc než sladkost Plačící :-* ), věřím na šťastné konce, pravou lásku, sílu rodiny, víly, draky, Samaru, mám zvýšený práh úchylearity (asi jako patnáctiletý kluk při provozování imaginárního sexu),jsem masařka, taky dost neklidná, neumím nejíst jídlo svým blízkým, jsem kreativní a cílevědomá a někdy dost roztěkaná .. Ráda maluju abstraktní ptáky na pružinkách, co jezdí po dálnici z bonbonů, píšu supermegaultradepresivní básničky, když mám nejskvělejší náladu (ani psycholog mi to neumí vysvětlit) a taky texty - třeba bude někdo někdy ochotný mi je zhudebnit (při všech mých talentech, jsem nějak neměla čas naučit se hrát - možná někdy až budu na MD a budu pobírat ty směšně nízké částky, tak se z nouze naučím hrát a budu na náměstí chodit vydělávat na pleny :D) .. Jsem fanynkou Harry Pottera, Pokémonů, Sebastiana Vettela, Demi Lovato,Johnnyho Deppa a tvorby Tima Burtona

Toliko zatím k tomu, jak bych se popsala já..

A jak mě popsal můj přítel? Hodná, krásná, pracovitá, KřičícíROZTOMILÁKřičící,obětavá, nadržená ( bez komentáře), usměvavá, okatá, zajímavá, ambiciózní, praštěná a někdy dětinská v dobrým smyslu ( protože on se za mě nestydí, když křičím přes celý hračkářství, že já tu hračku moc potřebuju!! LíbajícíNevinný). A prý jsem nejkrásnější i po ránu (typická chlapská lež, kterou ti chce říct: ''služko, běž mi udělat snídani'' Smějící se) ..

<3


Přeju všem krásné noční můry a ať vám do hlavy nalezou brouci a nakladou vám tam vajíčka :-* .
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.